Novinky

POZOR!!! Koncert skupiny 4TET se překládá!!!

30.11.2018POZOR!!! Koncert skupiny 4TET se překládá!!!

770 Capital

 

POZOR! KONCERT SE PŘEKLÁDÁ!

Pro nemoc Jiřího Škorpíka jsme bohužel nuceni přeložit koncert skupiny 4TET, který se měl uskutečnit v neděli 2. prosince od 19 hodin v našem společenském sále.  Vstupenky zůstávají v platnosti. Náhradní termín je 4. února 2019. Prosíme, informujte všechny své známé. Děkujeme za pomoc.

zobrazit detail »

oddelovac

Cestovatelská projekce "Himálajský úsměv"

27.11.2018Cestovatelská projekce "Himálajský úsměv"

"Himálajský úsměv" je název nové humorné cestovatelské projekce Karla Štěpánka, kterou Vám představví 4. prosince od 19.00 hodin na Malé scéně Metropolu. Po dvouleté cestě „Z kanclu kolem světa“ se tentokrát vypravil do kouzelného Himálaje. S Argentinkou Natálií, kterou ve světě poznal, se vydali za dalším dobrodružstvím.

zobrazit detail »

oddelovac

PRODEJ VÁNOČNÍCH STROMKŮ

9.11.2018PRODEJ VÁNOČNÍCH STROMKŮ

Tradiční prodej vánočních stromků před Metropolem bude probíhat v termínu 7. - 23. prosince od 10.00 do 18.00 hod.

zobrazit detail »

oddelovac

KURZY PRO STROJNÍKY - leden 2019

8.11.2018KURZY PRO STROJNÍKY - leden 2019

770 Капитал

Na leden pro Vás připravujeme tyto strojnické kurzy:

ZÁKLADNÍ KURZ PRO STROJNÍKY TĚŽKÝCH STAVEBNÍCH STROJŮ

ROZŠÍŘENÍ STROJNÍCH PRŮKAZŮ

ŠKOLENÍ A PŘEZKOUŠENÍ STROJNÍKŮ TĚŽKÝCH STAVEBNÍCH STROJŮ

 

zobrazit detail »

oddelovac

Již v neděli dorazí do Metropolu Sněhová královna!

7.11.2018Již v neděli dorazí do Metropolu Sněhová královna!

Rozporuplná osobnost, ve které zápasí dobro se zlem… Taková je Sněhová královna, postava ze stejnojmenné pohádky Hanse Christiana Andersena, která v neděli 25. listopadu dorazí do Metropolu! Výpravný muzikál pražského divadla Hybernia...

zobrazit detail »

oddelovac

Žalman a spol slaví 50 let na české scéně!

7.11.2018Žalman a spol slaví 50 let na české scéně!

Po nedávných oslavách životního jubilea Pavla Lohonky se kapela chystá v roce 2018 připomenout skutečnost, že Žalman už 50 let brázdí vody české folkové scény, přičemž těší publikum svým hlasem a zejména stále novými svěžími texty. Rok 2018, vedle oslav 50 let na scéně, přinese fanouškům také nové řadové dvojalbum a zpěvník. A aby toho nebylo málo, v dubnu byl do kin uveden celovečerní film Naslouchám tichu země...

zobrazit detail »

oddelovac

Nechte si vyjazzovat mozek do euforie

5.11.2018Nechte si vyjazzovat mozek do euforie

Rapsodie v modrém pokoji je titul letošního koncertu oblíbeného hudebního seskupení Melody Makers, které vede jedinečný Ondřej Havelka. Koncert je věnován dvěma mužům mezi nebem a jazzem Georgovi Gershwinovi a Jaroslavu Ježkovi, dvěma velkým skladatelům s podobnými osudy. Tito hitmakeři zásadně ovlivnili vývoj popmusic 20. století a zároveň chytře a invenčně propašovali jazz do klasické hudby. Koncert nabitý nesmrtelnými evergreeny korunuje unikátní swingové provedení slavné Gershwinovy Rapsodie v modrém v původním aranžmá pro klavír a jazzový orchestr. Zážitek, který vám vyjazzuje mozek až do euforického bezvědomí! 

zobrazit detail »

oddelovac

V pátek 2. listopadu přijedou Wohnouti

26.10.2018V pátek 2. listopadu přijedou Wohnouti

Turné k nové desce "Máme na míň" a zároveň sraz českobudějovické pobočky svazu českých bohémů… Wohnout mají kořeny v polovině 90. let. Nejdříve se dostávali do povědomí koncerty s Lucií či Žlutým psem a později naplno zaútočili první studiovou deskou. Ta byla úspěšná, stejně jako nahrávky z dalších let. Wohnout platí za výbornou koncertní kapelu, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

zobrazit detail »

oddelovac

V inscenaci Lady Oskar předvede Jana Paulová svůj komediální talent

24.10.2018V inscenaci Lady Oskar předvede Jana Paulová svůj komediální talent

Jistě si vzpomenete na francouzskou filmovou komedii „Oskar“ s Louisem de Funésem v hlavní roli, která byla natočena podle velmi úspěšné francouzské divadelní hry. Její nastudování v pražském Divadle Kalich pod titulem „Lady Oskar“ však tentokrát dává velkou příležitost projevit komediální talent ženě. Vděčné výzvy, kterou nabízí hlavní role, se ujala jedna z našich nejpopulárnějších komediálních hereček Jana Paulová. A tak po podnikateli Bertrandovi nyní přichází stejně rázná a úspěšná podnikatelka, matka, šéfová i manželka, jíž nic na světě nezlomí… kromě její vlastní rodiny! Dále hrají David Suchařípa, Ladislav Hampl či Vendula Fialová a další.

zobrazit detail »

oddelovac

Další cestovatelské vyprávění na Malé scéně, tentokrát se podíváme na Floridu a Havaj

23.10.2018Další cestovatelské vyprávění na Malé scéně, tentokrát se podíváme na Floridu a Havaj

Ostrovy z ohně, žraloci, mořské panny a Mickey Mouse… Jedinečné výpravy na lodi, kajaku, plachetnici, na vodním skútru a pěšky. Úchvatný podmořský svět a sopečné ostrovy ze žhavé lávy. Strhující indiánské a havajské tance. Cesta napříč nádhernými ostrovy, kde moc prší, puká země a okolo krouží žraloci, velryby, delfíni a manty. Přijměte pozvání od Kateřiny a Miloše Motani na dobroudružné vyprávění o svých cestovatelských zážitcích.

zobrazit detail »

oddelovac

Přijďte se naladit na taneční sezónu

2.10.2018Přijďte se naladit na taneční sezónu

Kdo se nemůže dočkat plesání, měl by si v kalendáři poznamenat středu 24. října. Ve společenském sále se od 19 hodin uskuteční další Rozhlasová tančírna. V letošním roce bude zasvěcena 100. výročí vzniku Československé republiky v náladě swingu. K tanci a poslechu zahraje Rozhlasový swingový orechstr Václava Hlaváče se svými sólisty Alenou Čechovou, Petrou Chlebníčkovou a Lukášem Randákem. Hostem večera je Vojtěch Havelka, syn populárního zpěváka a herce Ondřeje Havelky. Přijďte se pobavit a zatančit do Rozhlasové tančírny ve Společenském sále METROPOLU. Záznam večera uslyšíte ve vysílání Českého rozhlasu České Budějovice na jihočeské frekvenci 106,4 FM.

zobrazit detail »

oddelovac

Legenda v Metropolu. Po dvou letech opět přivítéme skupinu OLYMPIC!!!

1.10.2018Legenda v Metropolu. Po dvou letech opět přivítéme skupinu OLYMPIC!!!

Bezesporu jedna z největších tuzemských hudebních legend se opět vrací na pódium Metropolu, a to 30. října od 19.00 hod. Kapela, která je na scéně více než 55 let. Kapela, která v žádném případě nežije z minulosti. Právě naopak...

zobrazit detail »

oddelovac

Igor Chmela, David Matásek či Linda Rybová v divadelní komedii

1.10.2018Igor Chmela, David Matásek či Linda Rybová v divadelní komedii

Šťastný vyvolený je komedie o nečekaném setkání mezi bývalými partnery na večeři u přátel za čiperné asistence nového partnera, který je "tak trochu jiný"... Těšit se můžete na hvězdu televizní Partičky Igora Chmelu, Davida Matáska nebo Lindu Rybovou.

zobrazit detail »

oddelovac

Koncert Ilony Csákové se překládá na 28. března

28.9.2018Koncert Ilony Csákové se překládá na 28. března

Koncert Ilonby Csákové se překládá na 28. března!!! Vstupenky zůstávají v platnosti.

Koncert Ilony Csákové za doprovodu předního českého hudebního seskupení Golden Big Band Prague Petra Soviče přinese největší hity z kariéry zpěvačky a špičkové instrumentální výkony!

Retrospektiva Iloniny skvělé minulosti, potvrzení zajímavé současnosti a nadějný posun do budoucnosti. Ilona Csáková vydala novou desku Pořád jsem to já, kterou potěšila své fanoušky. Je svěží, zvukově parádní a plná skvělých hitů. A přesně takový bude bezesporu i její koncert v Metropolu za doprovodu významného hudebního tělesa Golden Big Band Prague Petra Soviče.

Koncert se uskutečí v pátek 19. října. Vstupenky zakoupíte v našem předprodeji či on-line na našich webových stránkách.

zobrazit detail »

oddelovac

Newsletter Metropolu - podzim 2018

13.9.2018Newsletter Metropolu - podzim 2018

Prohlédněte si, co jsme pro vás připravili na podzimní večery. Kliknutím na odkaz v tomto příspěvku se vám otevře nový newsletter Metropolu s programy v sezóně "podzim 2018".

Newsletter - podzim 2018

zobrazit detail »

oddelovac

Blíží se termín začátku tanečních kurzů v Metropolu! Neváhejte a přihlaste se!!!

30.8.2018Blíží se termín začátku tanečních kurzů v Metropolu! Neváhejte a přihlaste se!!!

Chcete se naučit tančit, hledáte zábavu, nové přátele či lásku? Nechcete se mačkat s dalšími tanečními páry v malém sále, pak taneční pro mládež v Metropolu jsou to pravé pro Vás.

Pro PODZIMNÍ KURZ tanečních, který začíná 17. září  jsme pro Vás opět připravili SPECIÁLNÍ HODINU STOLOVÁNÍ SPOJENOU S RAUTEM.

Nemáte tanečního partnera/partnerku? Nevadí. V naší skupině se s ní/ním můžete seznámit ještě před začátkem tanečních. Odkaz ZDE

zobrazit detail »

oddelovac

Na podzim Nezmary v Metropolu navštíví Robert Křesťan, René Souček s Adélou Jonášovou, COP a Cimbal Classic

13.8.2018Na podzim Nezmary v Metropolu navštíví Robert Křesťan, René Souček s Adélou Jonášovou, COP a Cimbal Classic

Jarní cyklus folkových koncertů Na návštěvě u Nezmarů na Malé scéně Metropolu sotva skončil a organizátoři již představují program na podzim. Fanoušci se mohou těšit na Roberta Křesťana a Trapery, René Součka a Adélu Jonášovou, COP a Cimbal Classic...

zobrazit detail »

oddelovac

Předprodej vstupenek po dobu letních prázdnin

4.7.2018

12. - 16. července - ZAVŘENO

17. července - 21. srpna - PRODEJ V SEKRETARIÁTU (po - pá 9.00 - 15.30 hod.)

POZOR!!! V TOMTO OBDOBÍ NELZE REALIZOVAT REZERVACE VSTUPENEK S MOŽNOSTÍ JEJICH VYZVEDNUTÍ V METROPOLU

od 22. srpna běžný provoz předprodeje

zobrazit detail »

oddelovac

V divadelní komedii Drahá legrace uvidíte mnoho populárních herců

3.7.2018V divadelní komedii Drahá legrace uvidíte mnoho populárních herců

Nemusíte mít peníze, stačí, když si lidi myslí, že je máte. Hru "Drahá legrace", která je volným pokračováním autorova slavného Blbce k večeři, uvedeme v pondělí 23. července od 19 hodin.

zobrazit detail »

oddelovac

Jak důležité jsou pro člověka vzpomínky? Jak dál žít, pokud o ně přijdete? Hana Maciuchová vám v dramatu pražského divadla Ungelt „4000 dnů“ poodhalí toto téma.

16.5.2018Jak důležité jsou pro člověka vzpomínky? Jak dál žít, pokud o ně přijdete? Hana Maciuchová vám v dramatu pražského divadla Ungelt „4000 dnů“ poodhalí toto téma.
Populární herečka Hana Maciuchová se tentokrát na prknech divadelního sálu Metropolu představní českobudějovickým divákům v roli matky Carol, jejíž syn Michael (Ondřej Novák) se právě probudil z kómatu a nepamatuje si 4000 dnů, které před tím prožil.

zobrazit detail »

oddelovac

Pořad, u kterého se budete smát na plný coole!

30.4.2018Pořad, u kterého se budete smát na plný coole!

Zděněk Izer je záruka namožených bránic a tentokrát to opravdu rozjede "Na plný coole"! Všichni příznivci svérázného humoru Zdeňka Izera na tomto pořadu nesmí chybět! Jako vždy přijdou na řadu oblíbené zábavné scénky, parodie, mnoho skvělých vtipů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. Vystoupení je tradičně obohacené videoprojekcemi, nejrůznějšími zábavnými kostýmy, převleky a světelnými efekty.

zobrazit detail »

oddelovac

Metropol opět provoní orchideje

13.2.2018Metropol opět provoní orchideje

Metropol připravuje další ročník prodejní výstavy orchidejí a dalších exotických rostlin doplněnou o exponáty ze světa exotického ptactva hmyzu a plazů. Přijměte opět po roce pozvání do světa jedinečných rostlin, poznejte jejich mimořádnou krásu a nabijte se jejich pozitivní energií.

Zveme vás na výlet do říše kvetoucích rostlin a exotického hmyzu a plazů. Také v letošním roce jsou součástí výstavy exponáty z protivínské Krokodýlí ZOO. Tentokrát si budete moci prohlédnout exponáty krokodýla nilského. Expozice bude navíc obohacena také o tropické ptactvo.

Na výstavě naleznete na 60 druhů botanických orchidejí a 40 druhů nejnovějších komerčních holandských hybridů. Zároveň uvidíte na 50 druhů kaktusů a sukulentních rostlin. Celkem bude vystaveno více než 1 tis. rostlinných exponátů, z nichž většina budou prodejné.

Výstava se uskuteční od 6. do 15. dubna a je otevřena denně od 9 do 18 hodin.

zobrazit detail »

oddelovac

PLESOVÁ SEZONA 2017/2018

8.2.2018

Seznam plesů 2017/2018    ← zde rozklikněte

13.1.    Velký mediální ples
20.1.    Myslivecký bál
17.2.    Ples Budvaru
24.2.    2. PLES MĚSTA České Budějovice
  2.3.    Ples jihočeských starostů
13.4.    Muzikantský bál
 

zobrazit detail »

oddelovac

Newsletter Metropolu - jaro 2018

1.2.2018Newsletter Metropolu - jaro 2018

Prohlédněte si, co jsme pro vás připravili na jarní večery. Kliknutím na odkaz v tomto příspěvku se vám otevře nový newsletter Metropolu s programy v sezóně "jaro 2018".

Newsletter - jaro 2018

zobrazit detail »

oddelovac

VÁNOČNÍ DÁREK? PŘECI VSTUPENKY DO METROPOLU…

22.11.2017VÁNOČNÍ DÁREK? PŘECI VSTUPENKY DO METROPOLU…

Lámete si hlavu nad tím, co dát svým nejbližším pod stromeček? Co takhle udělat radost vstupenkou na některý z našich pořadů? Pro letošní Vánoce jsme pro Vás připravili speciální balíček pořadů, který potěší milovníky divadla, koncertů či dalších akcí. Vstupenky můžete zakoupit již od 4. prosince.

zobrazit detail »

oddelovac

PRODEJ VÁNOČNÍCH STROMKŮ

21.11.2017PRODEJ VÁNOČNÍCH STROMKŮ

Tradiční prodej vánočních stromků před Metropolem bude probíhat v termínu 7. - 23. prosince od 10.00 do 18.00 hod.

zobrazit detail »

oddelovac

Newsletter Metropolu

15.9.2017Newsletter Metropolu

Prohlédněte si, co jsme pro vás připravili na dlouhé podzimní večery. Kliknutím na odkaz v tomto příspěvku se vám otevře nový newsletter Metropolu s programy v sezóně "podzim 2017".

newsletter "podzim 2017"

zobrazit detail »

oddelovac

Omezení předprodeje vstupenek o letních prázdninách

26.7.2017

Upozorňujeme, že o letních prázdninách dojde k omezení předprodeje vstupenek. Standardní provoz předprodeje vstupenek bude do 4. července. Dne 7. a 10. července bude předprodej uzavřen. Od 11. července do 18. srpna budete moci zakoupit vstupenky na vybrané pořady a legitimace do našich tanečních kurzů v sekretariátu ředitele v pracovních dnech od 9 do 15.30 hod. Standardní doba předprodeje bude zahájena opět 21. srpna.

zobrazit detail »

oddelovac

ZVEME VÁS NA ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE PLNÉ HER, TANCE A ODMĚN

11.1.2017ZVEME VÁS NA ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE PLNÉ HER, TANCE A ODMĚN

Metropol Vás srdečně zve na oblíbený dětský maškarní karneval. Ten se uskuteční 29. ledna od 14.30 hodin. Programen bude provázet oblíbená Pavla a její asistentky. Na děti i dospělé čeká velký taneční rej, dále soutěže, hry a hlavně sladké odměny pro všechny. Těšíme se na všechny princezny, víly, zvířátka, kovboje i batmany...

 

zobrazit detail »

oddelovac

Permanentní vstupenka na jarní cyklus folkových koncertů

2.1.2017Permanentní vstupenka na jarní cyklus folkových koncertů

Fanoušci folku se mohou těšit na jarní pokračování folkového cyklu Na návštěvě u Nezmarů. Malá scéna Metropolu přivítá hned několik legend, které se do historie žánru zapsaly velkým písmem!

zobrazit detail »

oddelovac

Od pondělí standardní doba předprodeje

29.8.2016

Od pondělí 29. srpna zahajujeme standardní dobu předprodeje vstupenek. Zároveň je opět možné si vstupenky rezervovat on-line na našich webových stránkách. Doba rezervace činí 3 dny. Předprodej vstupenek je otevřen po - čt 13 - 17 hod., pá 12 - 16 hod.

oddelovac

Prosíme o včasné příchody do divadla

11.4.2016

V poslední době se rozšířily opožděné příchody do divadla. Pozdě přicházející ruší nejen diváky ale také herce, kteří nás na tento nešvar již mnohokrát upozornili. Prosíme tedy o včasný příchod na divadelní pořady, neboť každé vyrušení narušuje jedinečnou atmosféru představení. Buďme k sobě ohleduplní nejen v divadle...

Po začátku představení bude dle provozního řádu Metropolu pozdě příchozím umožněn vstup do divadelního sálu až po přestávce bez nároku na vrácení vstupného.

oddelovac

Tip pro Ježíška!

28.11.2015Tip pro Ježíška!

Ježíšci, nevíte co koupit pod stromeček??? A co takhle vstupenku do Metropolu???

V současnosti naleznete v předprodeji vstupenky na tyto pořady:

9.1. IX Velký mediální ples
16.1. Myslivecký bál
17. 1. Glenn Miller Orchestra...
21. 1. Rukojmí bez rizika (Divadelní agentura Harlekýn)
24. 1. Dětský maškarní karneval
26. 1. Můj báječný rozvod (Divadlo Na Fidlovačce)

Zároveň prodáváme abonentky na jarní kurz tanečních a folkový cyklus na Návštěvě u Nezmarů!!!

 

zobrazit detail »

oddelovac
vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

David Koller
Mediální ples

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Greco
Deník
Český rozhals
Budějcká drbna
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa