Novinky

V sobotu 18. ledna se v Metropolu uskuteční Myslivecký bál

9.1.2020V sobotu 18. ledna se v Metropolu uskuteční Myslivecký bál

Myslivecký bál v Metropolu má již svou tradici a tradiční je také pravá myslivecká tombola, kterou vegetariáni obcházejí obloukem... :) I v letošním roce se můžete těšit na oblíbenou elektronickou střelnici na kachny o krále plesu a v Restauraci Metropol ochutnat zvěřinové speciality...

zobrazit detail »

oddelovac

VÁNOČNÍ DÁREK? PŘECI VSTUPENKY DO METROPOLU!

9.12.2019VÁNOČNÍ DÁREK? PŘECI VSTUPENKY DO METROPOLU!

Lámete si hlavu nad tím, co dát svým nejbližším pod stromeček? Co takhle udělat radost vstupenkou na některý z našich pořadů? Pro letošní Vánoce jsme pro Vás připravili speciální balíček pořadů, který potěší milovníky divadla, koncertů či dalších akcí. Vstupenky jsou již v předprodeji!

zobrazit detail »

oddelovac

Nezmaři zvou na návštěvu také na jaře 2020

8.12.2019Nezmaři zvou na návštěvu také na jaře 2020

Jarní cyklus Na návštěvě u Nezmarů přinese nový vítr, zajímavá spojení i hudební stálice. Na tento hudební koktejl se můžete těšit již od února na Malé scéně Metropolu. Předprodej abonentek v ceně 1.200,- Kč začíná 12. prosince, vstupenky na jednotlivé koncerty budou v předprodeji vždy měsíc před koncertem.

zobrazit detail »

oddelovac

PRODEJ VÁNOČNÍCH STROMKŮ

8.12.2019PRODEJ VÁNOČNÍCH STROMKŮ

Tradiční prodej vánočních stromků před Metropolem bude probíhat v termínu 7. - 23. prosince od 10.00 do 18.00 hod.

zobrazit detail »

oddelovac

KURZY PRO STROJNÍKY - leden - únor 2020

5.12.2019KURZY PRO STROJNÍKY - leden - únor 2020

Na leden / únor pro Vás připravujeme tyto strojnické kurzy:

ŠKOLENÍ A PŘEZKOUŠENÍ STROJNÍKŮ TĚŽKÝCH STAVEBNÍCH STROJŮ

ZÁKLADNÍ KURZ PRO STROJNÍKY TĚŽKÝCH STAVEBNÍCH STROJŮ

ROZŠÍŘENÍ STROJNÍCH PRŮKAZŮ

zobrazit detail »

oddelovac

Na návštěvě u Nezmarů zahrají Nadoraz místo Funny Fellows

27.11.2019Na návštěvě u Nezmarů zahrají Nadoraz místo Funny Fellows

Vážení přátelé,

vzhledem k tomu, že Funny Fellows zrušili koncert 11. prosince 2019 (koncert se měl konat v rámci Návštěv u Nezmarů), jsme náhradou zajistili vystoupení skupiny Nadoraz z Hradce Králové. Kapela s bezmála 40 letou tradicí hrála původně folk, nyní však obléká dixilandový kabát. Nedílnou součástí koncertu je tradičně humor a recese. Věříme, že náhrada je adekvátní a že budete spokojeni.

Omlouváme se za nastalou situaci a těšíme se na vás.

zobrazit detail »

oddelovac

Vánoční koncert Janka Ledeckého v Metropolu

22.11.2019Vánoční koncert Janka Ledeckého v Metropolu

 

Populární zpěvák Janek Ledecký se s kapelou vydal na vánoční turné, v jehož rámci přehraje veškeré skladby ze zásadní desky "Sliby se maj plnit o Vánocích" i své největší hity. K sváteční atmosféře přispěje i M. Nostitz Quartet a doposud největší světelný park, s jakým kdy zpěvák na koncerty vyrazil.

zobrazit detail »

oddelovac

Co vše se může stát, když se zabouchnou jedny dveře? Rozkryjete ve hře „Nalevo od výtahu“ v hlavní roli s Romanem Vojtkem.

7.11.2019Co vše se může stát, když se zabouchnou jedny dveře? Rozkryjete ve hře „Nalevo od výtahu“ v hlavní roli s Romanem Vojtkem.

Stačí jedny zabouchnuté dveře, žárlivý milenec a Yan má zase spoustu problémů. Kdo je Yan? To se dozvíte v divadelním představení plném náhod, nedorozumění a sledu absurdních situací, které bylo předlohou legendární francouzské komedie s Pierrem Richardem, a to 20. listopadu od 19.00 hod.

zobrazit detail »

oddelovac

ZRUŠENÍ KONCERTU "Od baroka po Gershwina"

5.11.2019ZRUŠENÍ KONCERTU "Od baroka po Gershwina"

Dnešní koncert, který se měl konat od 19.00 hod. na Malé scéně je z důvodu zranění hlavního saxofonisty ZRUŠEN. Vstupenky můžete vrátit v předprodeji Metropolu, nejpozději však do 29. listopadu, anebo zůstanou v platnosti na náhradní termín koncertu, který je v neděli 19.1.2020.

 

zobrazit detail »

oddelovac

POZOR!!! METROPOL MĚNÍ KONTAKTY

30.10.2019POZOR!!! METROPOL MĚNÍ KONTAKTY

Vážení příznivci Metropolu, v měsíci dubnu došlo v rámci e-mailových adres Metropolu k drobné změně. Nyní jsou všechny BEZ POMLČKY....

zobrazit detail »

oddelovac

Newsletter Metropolu podzim 2019

29.10.2019Newsletter Metropolu podzim 2019

Prohlédněte si, co jsme pro vás připravili do konce letošního roku. Kliknutím na odkaz v tomto příspěvku se vám otevře nový newsletter Metropolu s programy v sezóně "podzim 2019".

Newsletter - podzim 2019

zobrazit detail »

oddelovac

Co se honí hlavou nevěstám v den svatby?

23.10.2019Co se honí hlavou nevěstám v den svatby?

Co všechno může v jedné vteřině nevěstě problesknout hlavou, než řekne své „ano“? A nezmění to nějak její rozhodnutí? Co když řekne nakonec „ne“? Jak se mladá dívka vypořádá s ženskou úlohou v manželství? Být vdanou ženou… ženou v domácnosti! Vařit, prát, žehlit, uklízet, mýt podlahy, mýt záchod?! Opravdu tohle chce? Ještě se může rozhodnout jinak!

Jak to dopadne, uvidíte v divadelní hře „Milena má problém“, které uvedeme na Malé scéně 27. října v 19 hodin. Uvidíte hravé, dravé ale i vážné a především vtipné představení. Všem ženám před svatbou, po svatbě, s dětmi i bez nich. Všem mužům (těm co doma uklízí i těm, co neuklízí)… Zkrátka všem, co se chtějí pobavit nad pravdivostí života. Jak řekl Oscar Wilde: „Život je příliš důležitý na to, abychom ho brali vážně...“ 

zobrazit detail »

oddelovac

Otvíráme prodej přístavků na koncert Hany Zagorové!

16.10.2019Otvíráme prodej přístavků na koncert Hany Zagorové!

Megastar české populární hudby Hana Zagorová tradičně vyprodává koncertní sály po celé republice a ne jinak je tomu také v případě nastávajícího koncertu v českobudějovickém Metropolu, který se uskuteční v úterý 29. října od 19 hodin.

zobrazit detail »

oddelovac

Peter Nagy oslaví v Metropolu 60. narozeniny!

15.10.2019Peter Nagy oslaví v Metropolu 60. narozeniny!

 

Legenda československé populární hudby Peter Nagy v letošním roce slaví 60. narozeniny. K této příležitosti se vydal na speciální česko-slovenské turné, na němž ho tradičně doprovodí skupina Indigo. Budete mít jedinečnou příležitost slyšet koncertní program, který je průřezem tvorby tohoto slovenského interpreta, jehož některé písničky doslova zlidověly. Na koncertě dostanou prostor jak písničky s rockovým drivem jako Chráň svoje bláznovstvá nebo Sme svoji, tak písničky s poetickými texty.

zobrazit detail »

oddelovac

Metropol uvede bláznivou komedii Klíče na neděli

5.9.2019Metropol uvede bláznivou komedii Klíče na neděli

Populární herecké osobnosti jako Ivanu Andrdlovou, Vlastu Žehrovou nebo Mahulenu Bočanovou budete moci zhlédnout v bláznivé divadelní komedii pražské Divadelní společnosti Háta "Klíče na neděli".

Řetězec trapasů začne výměna partnerů a klíčů od bytů na jednom večírku. Zpočátku vítanou změnu vystřídá kolotoč peripetií s nepříjemnou tchýní, bohatou tetičkou ze Švýcarska či manželkou vlivného funkcionáře. Jak se protagonisté výměny popasují s nastalou situací, uvidíte v pondělí 30. září v divadelním sále Metropolu od 19 hodin.

Dále v alternacích hrají: Veronika Jeníková, Viktor Limr, Olga Želenská, Libor Hruška či Antonín Procházka, režie Ant. Procházka.

zobrazit detail »

oddelovac

Zrušené představení Tolik hlav

4.9.2019Zrušené představení Tolik hlav

Velice se omlouváme, ale jsme nuceni zrušit představení “Tolik hlav” dne 27. října 2019. Bohužel pan Zadražil musí plnit závazky ve svém mateřském divadle. Vstupenky zůstávají v platnosti (nový termín představení bude pravděpodobně na začátku roku 2020). Pokud byste je chtěli vrátit, nejpozději tak učiňte do 30. 9. 2019.

Jako náhradu jsme na tentýž termín 27.10. zajistili náhradní představení MILENA MÁ PROBLÉM (hraje Šárka Vaculíková), které uvádí Divadlo v Celetné Praha.

zobrazit detail »

oddelovac

Ondřej Ruml zahraje Nahubu

4.9.2019Ondřej Ruml zahraje Nahubu

One Man Show Nahubu Ondřeje Rumla je ojedinělý projekt, na tuzemské poměry naprosto neotřelý, protože zpěvák si veškerou hudbu vytváří sám pouze svým hlasem. Nejedná se o klasické hudební vystoupení, ale spíše o unikátní a zábavné propojení divadla a hudby. "Nepopírám, že velkou inspirací je mi Bobby McFerrin, jen jdu trochu jinou cestou, protože k tomu ještě používám přístroj looper, za pomocí kterého nahrávám svým hlasem smyčky a tak vznikají vícehlasé písně." říká Ondřej, který byl za album Nahubu, nominován na zpěváka roku v prestižní hudební anketě Ceny Anděl 2016 a získal ocenění Zpěvák roku v anketě Žebřík.

Koncert uvedeme ve středu 18. září od 19 hodin na Malé scéně v rámci hudebního cyklu "Na návštěvě u Nezmarů". Vstupenky zakoupíte v našem předprodeji nebo on-line na našich webových stránkách.

zobrazit detail »

oddelovac

Spuštění standardní doby předprodeje vstupenek

29.8.2019Spuštění standardní doby předprodeje vstupenek

V pondělí 26. srpna byla spuštěna standardní doba předprodeje vstupenek s jejich prodejem v celém svém rozsahu. Provozní doba předprodeje vstupenek je pondělí - čtvrtek od 13 do 17 hodin a v pátek od 12 do 16 hodin. V předprodeji můžete zakoupit vstupenky na divadelní komedii pražské Divadelní společnosti Háta Klíče na neděli, které uvedeme 30. září, a na mnohé podzimní koncerty. V pondělí 2. září začíná předprodej vstupenek na další kulturní pořady v měsíci říjnu. 

zobrazit detail »

oddelovac

Předprodej vstupenek po dobu letních prázdnin

24.6.2019

1. července a 23. srpna - ZAVŘENO

2. července - 22. srpna - PRODEJ V SEKRETARIÁTU - pouze vybrané pořady

POZOR!!! V TOMTO OBDOBÍ  SI NELZE VSTUPENKY REZERVOVAT

od 26. srpna běžný provoz předprodeje

zobrazit detail »

oddelovac

Jarek Nohavica zahraje v Letním kině Háječek!

20.6.2019Jarek Nohavica zahraje v Letním kině Háječek!

V srpnu vyráží Jarek Nohavica na sérii osmi koncertů pod širým nebem v Čechách a na Moravě. Jednou ze zastávek bude také koncert v Letním kině Háječek v Českých Budějovicích, který se uskuteční 15. srpna od 20 hodin. Jako hosté Jarka doprovodí na akordeon a piano vynikající muzikant z Varšavy Robert Kusmierski a na perkuse a bicí Pavel Plánka z Plzně. Již nyní si můžete zakoupit vstupenky v prodejní síti CBsystem.

zobrazit detail »

oddelovac

Začátek prodeje permanentek na podzimní cyklus Na návštěvě u Nezmarů

4.6.2019Začátek prodeje permanentek na podzimní cyklus Na návštěvě u Nezmarů

Podzimní cyklus koncertů Na návštěvě u Nezmarů představil program. Těšit se může na klasický folk i starý swing.

Čtyři skvělé koncerty nabídne na podzim cyklus koncertů zvaný Na návštěvě u Nezmarů. Jak je již zvykem, uskuteční se na Malé scéně Metropolu v Českých Budějovicích. Na programu jsou Ondřej Ruml, Folk Team Brno, Jarret a Funny Fellows. Předprodej abonentek na celý cyklus se uskuteční v termínech 11. června až 4. července a následně 19. až 23. srpna. Cena je 880,- Kč. Vstupenky na jednotlivá vystoupení budou k dispozici vždy měsíc před samotným koncertem.

zobrazit detail »

oddelovac

Náhradní termín zrušeného představení Skleněný strop

3.6.2019Náhradní termín zrušeného představení Skleněný strop

Náhradní termín zrušeného představení je 26. listopadu od 19 hodin. Vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud by vám náhradní termín nevyhovoval, vracíme vstupné v předprodeji METROPOLU do 30. června.

Děkujeme za pochopení.

 

zobrazit detail »

oddelovac

NÁHRADNÍ TERMÍN ZA ZRUŠENÉ PŘEDSTAVENÍ "MŮJ BÁJEČNÝ ROZVOD"

24.4.2019NÁHRADNÍ TERMÍN ZA ZRUŠENÉ PŘEDSTAVENÍ "MŮJ BÁJEČNÝ ROZVOD"

Vážení přátelé,

jsme rádi, že vám konečně můžeme nahlásit náhradní termín za zrušené lednové představení “Můj báječný rozvod” s Eliškou Balzerovou. Nový termín dnes její agentura potvrdila na 19. listopadu v 19 hod.

zobrazit detail »

oddelovac

Newsletter Metropolu - jaro 2019

13.3.2019Newsletter Metropolu - jaro 2019

Prohlédněte si, co jsme pro vás připravili na jarní měsíce. Kliknutím na odkaz v tomto příspěvku se vám otevře nový newsletter Metropolu s programy v sezóně "jaro 2019".

Newsletter - jaro 2018

zobrazit detail »

oddelovac

Jarní Návštěvy u Nezmarů v Metropolu odstartují samotní Nezmaři

30.12.2018Jarní Návštěvy u Nezmarů v Metropolu odstartují samotní Nezmaři

Návštěvy u Nezmarů na Malé scéně Metropolu pokračují. Jarní sezónu začnou 20. února 2019 samotní Nezmaři. V následujících měsících pak zahrají Epydemye, Václav Koubek Trio, Marien a Norbi Kovács.

zobrazit detail »

oddelovac

Přijďte s námi odstartovat plesovou sezónu 2018! Začínáme již v sobotu 12. ledna!

18.12.2018Přijďte s námi odstartovat plesovou sezónu 2018! Začínáme již v sobotu 12. ledna!

Přijměte pozvání do společnosti krásných dam a šlechetných gentlemanů! Oprašte střevíčky, zavolejte svému krejčímu či krejčové, zopakujte si taneční kroky, plesová sezóna je za dveřmi! Velký mediální ples ji otevře již v sobotu 12. ledna.

zobrazit detail »

oddelovac

Tip pro Ježíška!

7.12.2018Tip pro Ježíška!

Ježíšci, nevíte co koupit pod stromeček??? A co takhle vstupenku do Metropolu???

V současnosti naleznete v předprodeji vstupenky na tyto pořady:

12. ledna Velký mediální ples - úvodní ples nové sezóny
19. ledna Myslivecký bál - ples s nezaměnitelnou atmosférou a pravou mysliveckou tombolou
6. února Pavel Svoboda: Kyrgyzstán a Tádžikistán - cestovatelské příběhy s neodolatelným humorem
17. února Hop Trop: 40. sezóna - slavnostní koncert trampsko-folkové legendy

 

zobrazit detail »

oddelovac

Newsletter Metropolu - podzim 2018

13.9.2018Newsletter Metropolu - podzim 2018

Prohlédněte si, co jsme pro vás připravili na podzimní večery. Kliknutím na odkaz v tomto příspěvku se vám otevře nový newsletter Metropolu s programy v sezóně "podzim 2018".

Newsletter - podzim 2018

zobrazit detail »

oddelovac

Blíží se termín začátku tanečních kurzů v Metropolu! Neváhejte a přihlaste se!!!

30.8.2018Blíží se termín začátku tanečních kurzů v Metropolu! Neváhejte a přihlaste se!!!

Chcete se naučit tančit, hledáte zábavu, nové přátele či lásku? Nechcete se mačkat s dalšími tanečními páry v malém sále, pak taneční pro mládež v Metropolu jsou to pravé pro Vás.

Pro PODZIMNÍ KURZ tanečních, který začíná 17. září  jsme pro Vás opět připravili SPECIÁLNÍ HODINU STOLOVÁNÍ SPOJENOU S RAUTEM.

Nemáte tanečního partnera/partnerku? Nevadí. V naší skupině se s ní/ním můžete seznámit ještě před začátkem tanečních. Odkaz ZDE

zobrazit detail »

oddelovac

Metropol opět provoní orchideje

13.2.2018Metropol opět provoní orchideje

Metropol připravuje další ročník prodejní výstavy orchidejí a dalších exotických rostlin doplněnou o exponáty ze světa exotického ptactva hmyzu a plazů. Přijměte opět po roce pozvání do světa jedinečných rostlin, poznejte jejich mimořádnou krásu a nabijte se jejich pozitivní energií.

Zveme vás na výlet do říše kvetoucích rostlin a exotického hmyzu a plazů. Také v letošním roce jsou součástí výstavy exponáty z protivínské Krokodýlí ZOO. Tentokrát si budete moci prohlédnout exponáty krokodýla nilského. Expozice bude navíc obohacena také o tropické ptactvo.

Na výstavě naleznete na 60 druhů botanických orchidejí a 40 druhů nejnovějších komerčních holandských hybridů. Zároveň uvidíte na 50 druhů kaktusů a sukulentních rostlin. Celkem bude vystaveno více než 1 tis. rostlinných exponátů, z nichž většina budou prodejné.

Výstava se uskuteční od 6. do 15. dubna a je otevřena denně od 9 do 18 hodin.

zobrazit detail »

oddelovac

Newsletter Metropolu - jaro 2018

1.2.2018Newsletter Metropolu - jaro 2018

Prohlédněte si, co jsme pro vás připravili na jarní večery. Kliknutím na odkaz v tomto příspěvku se vám otevře nový newsletter Metropolu s programy v sezóně "jaro 2018".

Newsletter - jaro 2018

zobrazit detail »

oddelovac

Newsletter Metropolu

15.9.2017Newsletter Metropolu

Prohlédněte si, co jsme pro vás připravili na dlouhé podzimní večery. Kliknutím na odkaz v tomto příspěvku se vám otevře nový newsletter Metropolu s programy v sezóně "podzim 2017".

newsletter "podzim 2017"

zobrazit detail »

oddelovac

ZVEME VÁS NA ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE PLNÉ HER, TANCE A ODMĚN

11.1.2017ZVEME VÁS NA ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE PLNÉ HER, TANCE A ODMĚN

Metropol Vás srdečně zve na oblíbený dětský maškarní karneval. Ten se uskuteční 29. ledna od 14.30 hodin. Programen bude provázet oblíbená Pavla a její asistentky. Na děti i dospělé čeká velký taneční rej, dále soutěže, hry a hlavně sladké odměny pro všechny. Těšíme se na všechny princezny, víly, zvířátka, kovboje i batmany...

 

zobrazit detail »

oddelovac

Od pondělí standardní doba předprodeje

29.8.2016

Od pondělí 29. srpna zahajujeme standardní dobu předprodeje vstupenek. Zároveň je opět možné si vstupenky rezervovat on-line na našich webových stránkách. Doba rezervace činí 3 dny. Předprodej vstupenek je otevřen po - čt 13 - 17 hod., pá 12 - 16 hod.

oddelovac

Prosíme o včasné příchody do divadla

11.4.2016

V poslední době se rozšířily opožděné příchody do divadla. Pozdě přicházející ruší nejen diváky ale také herce, kteří nás na tento nešvar již mnohokrát upozornili. Prosíme tedy o včasný příchod na divadelní pořady, neboť každé vyrušení narušuje jedinečnou atmosféru představení. Buďme k sobě ohleduplní nejen v divadle...

Po začátku představení bude dle provozního řádu Metropolu pozdě příchozím umožněn vstup do divadelního sálu až po přestávce bez nároku na vrácení vstupného.

oddelovac
vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Myslivecký bál
Trhák - muzikál

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Greco
Deník
Český rozhals
Budějcká drbna
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio