Novinky

Blíží se termín začátku tanečních kurzů v Metropolu! Neváhejte a přihlaste se!!! POZOR ZMĚNA TERMÍNU

15.01.2018

Blíží se termín začátku tanečních kurzů v Metropolu! Neváhejte a přihlaste se!!! POZOR ZMĚNA TERMÍNU

Chcete se naučit tančit, hledáte zábavu, nové přátele či lásku? Nechcete se mačkat s dalšími tanečními páry v malém sále, pak taneční pro mládež v Metropolu jsou to pravé pro Vás.

Pro JARNÍ KURZ tanečních, který začíná 22. ledna v 18. hodin - POZOR ZMĚNA 29.1. od 18.00 hod.  jsme si pro Vás, jako jediní ve městě, připravili úplnou novinku, a to SPECIÁLNÍ HODINU STOLOVÁNÍ SPOJENOU S RAUTEM. Nedílnou součástí každé naší lekce jsou samozřejmě i pravidla společenského chování, které jsme pro tento kurz ještě rozšířili. Ve spolupráci se Střední a Vyšší odbornou školou cestovního ruchu Vás naučíme jak správně konzumovat jednotlivé lahůdky podávané na rautech a poté si vše prakticky vyzkoušíte sami. V rámci prodloužené a věnečku na Vás pak čekají taneční soutěže o hodnotné ceny, kde tou hlavní jsou oblek od Pánských obleků BANDI a šperky ze šperkařské a zlatnické dílny TULLIPE p. Veroniky Krátké. Tradice, kvalita, zábava - to jsou taneční v Metropolu.

Více informací zde http://www.metropolcb.cz/tanecni-kurz-2018-jaro/

Nemáte tanečního partnera/partnerku? Nevadí. V naší skupině se s ní/ním můžete seznámit ještě před začátkem tanečních. Odkaz zde https://www.facebook.com/groups/549785002036462/about/

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Taneční - podzim 2018
Olympic

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Greco
Deník
Český rozhals
Budějcká drbna
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa