Novinky

Blíží se termín začátku tanečních kurzů v Metropolu! Neváhejte a přihlaste se!!!

30.08.2018

Blíží se termín začátku tanečních kurzů v Metropolu! Neváhejte a přihlaste se!!!

Chcete se naučit tančit, hledáte zábavu, nové přátele či lásku? Nechcete se mačkat s dalšími tanečními páry v malém sále, pak taneční pro mládež v Metropolu jsou to pravé pro Vás.

Pro PODZIMNÍ KURZ tanečních, který začíná 17. září jsme pro Vás opět připravili SPECIÁLNÍ HODINU STOLOVÁNÍ SPOJENOU S RAUTEM. Nedílnou součástí každé naší lekce jsou samozřejmě i pravidla společenského chování, které jsme pro tento kurz ještě rozšířili. Ve spolupráci se Střední a Vyšší odbornou školou cestovního ruchu Vás naučíme jak správně konzumovat jednotlivé lahůdky podávané na rautech a poté si vše prakticky vyzkoušíte sami. V rámci prodloužené a věnečku na Vás pak čekají taneční soutěže o hodnotné ceny, kde tou hlavní jsou oblek od Pánských obleků BANDI a šperky ze šperkařské a zlatnické dílny TULLIPE p. Veroniky Krátké. Tradice, kvalita, zábava - to jsou taneční v Metropolu.

Více informací zde http://www.metropolcb.cz/tanecni-kurz-2018-podzim/

Nemáte tanečního partnera/partnerku? Nevadí. V naší skupině se s ní/ním můžete seznámit ještě před začátkem tanečních. Odkaz zde https://www.facebook.com/groups/240240969864589/about/

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Mediální ples
Myslivecký bál

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Greco
Deník
Český rozhals
Budějcká drbna
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio