Novinky

Prázdninová divadla v Metropolu

05.06.2019

Prázdninová divadla v Metropolu

Již tradičně zve Metropol své diváky na představení pražských divadelních společností také o prázdninách. Tentokrát budete moci zhlédnout dvě vynikající komedie plné populárních herců. Těšit se tak můžete na Petra Nárožného, Jana Čenského, Ivanu Andrlovou nebo Adélu Gondíkovou. Nejprve do divadelního sálu Metropolu zavítá ve středu 10. července Divadelní společnost Háta s komedií "Byt na inzerát" a následně ve čtvrtek 8. srpna Agentura Harlekýn představí svou slavnou komedii "Co takhle ke zpovědi...", která je adaptací anglického Pardon me, Prime Minister. Vstupenky zakoupíte v našem předprodeji či on-line na našich stránkách.

Marco Camoletti: Byt na inzerát

Divadelní sál 10. července v 19 hod.

Odkvétající varietní umělkyně Georgette pronajímá ve svém pařížském bytě pokoje. A tak spolu na jedné adrese bydlí ještě klavíristka Jeanine, malířka Jacqueline a služebná Marie-Louisa. O tom, že soužití žen takto rozdílných temperamentů není jednoduché, nás přesvědčí expozice hry. Všechny obyvatelky bytu se proto nezávisle na sobě rozhodnou radikálně změnit život a všechny, opět bez vědomí těch ostatních si podají inzerát.

Hrají: Adéla Gondíková, Ivana Andrlová/Veronika Jeníková, Marcela Nohýnková/Vlasta Žehrová, Lucie Svobodová/Olga “Háta” Želenská, Roman Štolpa, Marcel Vašinka, Zbyšek Pantůček.

 

Edward Taylor: Co takhle ke zpovědi... (Pardon me, Prime Minister)

Divadelní sál 8. srpna v 19 hod.

Sídlo premiéra zasáhne rodinná bomba. Petr Nárožný v hlavní roli anglické komedie. Vláda Jejího Veličenstva se chystá rázně zatočit se zábavním průmyslem a hazardem. Jenže má to jednu vadu – na šéfa vládního kabinetu George Venablese se valí skandál. Ze skříní v Downing Street 10 nevypadávají jen političtí kostlivci, ale i polonahé slečny. Sousto pro novináře, munice pro opozici, příležitost pro stranické odpůrce a k tomu ještě zvědavá manželka. Situace jako stvořená pro komedii s pověstným anglickým humorem.

Hrají: Petr Nárožný, Karolína Vágnerová/Andrea Daňková/Jiřina Daňhelová, Zuzana Slavíková/Ilona Svobodová, Jaromír Nosek/Jakub Štěpán/Martin Zahálka jr., Jan Čenský/Martin Zahálka, Máša Málková/Kateřina Sedláková. Režie: Vl. Strnisko.

 

Ceny vstupenek na obě představení činí 290,- a 320,- Kč.

 

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Klíče na neděli
Peter Nagy

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Greco
Deník
Český rozhals
Budějcká drbna
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio