Pravidla tanečních

 
 
 1. Účastník je povinen vyzvednout si ,,Průkaz pro účastníka tanečního kurzu“ nejpozději do data uvedeného na http://www.metropolcb.cz/tanecni-kurz-2018-jaro/ .
 
 1. Každý účastník je povinen prokazovat se při každém večeru tanečních ,,Průkazem účastníka kurzu“. Sem mu bude vždy dáno razítko s datem daného večera.

 

 1. Průkaz  platí pouze pro jeden kurz a je tedy nepřenosný.

 

 1. Pokud účastník průkaz ztratí, neprodleně tuto skutečnost oznámí v sekretariátu Metropolu. Zde mu bude vystaven nový. Účastník si s sebou přinese náhradní fotografii 35 mm x 45 mm (jako na občanský průkaz).

 

 1. Z organizačních důvodů není možné libovolně navštěvovat stejné typy kurzů podle toho, jak účastníkům vyhovuje čas jeho konání. Účastník se hlásí na kurz, který je pevně časově určen a tato přihláška je závazná.

 

 1. Pravidelná docházka do kurzu je v zájmu účastníka kurzu, nenavštívené hodiny nemohou být z kurzovného odečítány.

 

 1. Účastníci kurzu přicházejí nejpozději 15 minut před zahájením lekce!!!

 

 1. Dívky přichází ve společenských šatech případně halence (topu) a sukni. Délka sukně (šatů) by neměla být kratší než max. 10 cm nad kolena!!! Jako obuv doporučujeme lodičky, či páskové boty s NIŽŠÍM podpatkem a nejlépe pevnou patou.

 

 1. Chlapci přichází do tanečních v obleku, košili s kravatou (motýlkem) a společenskou obuví.

 

 1. Jakéko-li jiné, než výše uvedené oblečení, nebude tolerováno a účastník se tento večer nebude moci zúčastnit tanečního kurzu (bez náhrady škody).

 

 1. Na prodlouženou a věneček, vzhledem k tomu, že se jedná o společenskou událost, mají VŠICHNI zúčastnění společenské oblečení a obuv. V opačném případě se nebudou moci prodloužené či věnečku zúčastnit!

 

 1. Při prodloužené a věnečku je sál vyhrazen nejbližším příbuzným (může být omezeno počtem osob), všichni ostatní mohou využít místa na balkonu případně dalších k tomuto určených prostorech.

 

 1. V rámci běžných večerů, mohou rodiče, příbuzní či kamarádi, za obvyklý poplatek 50 Kč a 20 Kč, sledovat účastníky pouze z balkonu. Návštěvníci se chovají tiše, aby nerušili probíhající výuku.

                 

 1. Účastníkům je vyhrazen Společenský sál, proto se, po dobu výuky, nebudou zdržovat na balkonu či v jiných prostorách Metropolu.

 

 1. K odkládání svrchního oblečení a zavazadel slouží šatna. V našem kurzu bude zajištěna tato služba za obvyklý poplatek. Do sálu není vhodné, z hlediska požárních předpisů, z prostorových a estetických důvodů donášet kabáty, bundy a zavazadla, vyjma dámské kabelky. Toto také platí pro osoby, které se na taneční kurz přichází pouze podívat.

 

 1. Během výuky není vhodné používat mobilní telefony. V případě, že se bez telefonu neobejdete, zajistěte prosím, aby ostatní nebyli rušeni vyzváněním a jinými zvuky Vašeho mobilního aparátu.

 

 1. Společenská pravidla a pokyny tanečních mistrů a pořadatelů jsou pro účastníky kurzu závazné. V případě opakovaných hrubých přestupků proti společenské etiketě mohou taneční mistři či pořadatelé účastníka z kurzů bez náhrady vyloučit.

 

 1. Změna rozvrhu je v případě nutnosti vyhrazena a bude vždy aktuálně uvedena na facebooku

    „Taneční Metropol České Budějovice“.

 

Přihlášením do kurzu účastník stvrzuje, že se s tímto řádem tanečního kurzu seznámil a bude jej dodržovat.

 

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Bigbeat
Melody Makers

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Greco
Deník
Český rozhals
Budějcká drbna
Jihočeský kalendář
Arpida