Revolution of Magic LIVE

(Společenská a ostatní akce)

31.3.2019Revolution of Magic LIVE

Divadelní sál v 19.00 hod.

Neuvěřitelná magická show světového formátu v podání Radka Bakaláře, nejvyhledávanějšího a neuznávanějšího kouzelníka nové generace. Přijďte zažít na vlastní kůži nevysvětlitelná kouzla, která vás opět pošlou zpět v čase do dětských let, kdy bylo možné absolutně vše! Kouzla v kombinaci s živým přenosem na obří LED obrazovku, skvělými světly a nádhernou hudbou jsou totiž tak silný emoční zážitek, že si jeho sílu ponesete až do konce života.

Čeká Vás 110 minut nepochopitelného zmatení lidských smyslů a převrácení reality. Celý večer bude elegantně propojen s tancem a dozvíte se i o utajené historii kouzelnického řemesla. Radek je skvělý iluzionista, moderátor, tanečník a manipulátor lidské mysli. Kombinace těchto faktorů a jeho nadčasové pojetí kouzel zaručují, že zážitek z celé show nenechá nikoho chladným včetně Vás.

Radek Bakalář se na scéně se pohybuje přes 20 let. Má na kontě několik prestižních cen z tuzemských a mezinárodních soutěží. Pravidelně navštěvuje kouzelnické veletrhy po celém světě, kde čerpá aktuální trendy a aktivně přispívá svými podněty. Jeho celoživotním cílem je aktualizovat tento umělecký obor a přizpůsobit ho aktuální uspěchané a přetechnizované době, tak aby se opětlidé zastavili a vychutnali si kouzlo okamžiku.

 

Předprodej vstupenek v síti GoOut

Cena vstupenek je 349 Kč a 299 Kč.

 

Odkazy:

Projekt Revolution of magic - https://www.youtube.com/watch?v=quFDDHF5Qp0

Web: www.radekbakalar.cz

Facebook: https://www.facebook.com/BC.MAGICIAN/

Instagram: https://www.instagram.com/radekbakalar/

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Shylock
Vandráci

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Greco
Deník
Český rozhals
Budějcká drbna
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa